با بشکو خانه هوشمند مخصوص خود را بسازید:

با بشکو خانه هوشمند مخصوص خود را بسازید:

هوشمند سازی ساختمان و فواید و امکانات خانه هوشمند:

BMS  یا Building management system که به فارسی مدیریت هوشمند ساختمان ترجمه شده است، در واقع به مجموعه سخت افزارها و نرم افزارهایی گفته میشود که به منظور مانیتورینگ و کنترل یکپارچه بخش های حیاتی ساختمان نصب می شود.

BMS  میتواند در برگیرنده تمام سرویس های الکتریکی، مکانیکی و حفاظتی ساختمان باشد، این سرویس ها شامل گرمایش، سرمایش، کنترل روشنایی، دوربین مدار بسته و..... باشد.

به بیان ساده تر در یک خانه هوشمند ساکنین قادر هستند تا بدون نیاز از اینکه به اتاق یا فضای مورد نظر مراجعه کنند، روشنایی و یا گرمایش سرمایش، ... آن مکان را کنترل کنند.حتی ساکنین در صورتی که بیرون از منزل خود باشند نیز میتوانند تمامی وسایل خود را کنترل کنند.

درواقع تکنولوژی معجزه میکند و کافیست شما با داشتن یک دستگاه گوشی موبایل هوشمند و اینترنت، فرمان خانه خود را به دست بگیرید.

 

از جمله مزایای خانه هوشمند میتوان به نکات ذیل اشاره کرد:

  • صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری
  • ایمنی
  • افزایش سطح رفاه و آسایش
  • صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها

طبق تحقیقات انجام شده استفاده از سیستم هوشمند تقریبا تا 20 درصد از مصرف انرژی و هزینه های جاری ساختمان می کاهد.همچنین استفاده از سیستم هوشمند، با کنترل وسایل موجب کاهش استهلاک و افزایش طول عمر دستگاهها می شود.

  • ایمنی:

در شرایط بحرانی با ارسال آلارم و پیامک به گوشی، میتواند نقش موثری در جلوگیری از حوادث داشته باشد.

  • راحتی:

با هوشمند سازی ساختمان، به راحتی میتوان بسیاری از کارهای تکراری و چک کردن های مورد نیاز را به صورت خودکار و هوشمند انجام دهد.

 

سیم کشی در خانه ی هوشمند:

سیستم سیم کشی در خانه های هوشمند بسته به اینکه از چه پروتکلی به منظور هوشمند سازی استفاده میشود، متفاوت است.در برخی موارد هوشمند سازی نیاز به سیم کشی و نصب تابلو برق در ساختمان دارد ولی با ورود IOT  یا همان اینترنت اشیا به صورت Wi-Fi ، هوشمد سازی منازل به سادگی و بدون نیاز به سیم کشی های پیچیده و فقط از طریق مودم وای فای قابل استفاده است.

 

 

بشکو تولید کننده تجهیزات هوشمند ساختمانی:

شرکت بشکو به پشتوانه تجربه های علمی و اجرایی موسسین و با ارائه ایده های نوین و اجرا نمودن آنها، توانسته به عنوان یک شرکت برتر در زمینه تولید تجهیزات هوشمند سازی منازل و ساختمان ها شناخته شود.

. چالاکی ، پویا بودن، بکارگیری علم و دانش روز ، انعطاف ، توجه به نیاز روز ، ایده پروری ، عملیاتی نمودن طرحها ، ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی ، حضور در صنایع مختلف و توجه به بازار را میتوان از ویژگیهای برجسته مجموعه بشکو عنوان نمود.

از جمله محصولات تولید شده توسط شرکت بشکو میتوان به ، کلید لمسی هوشمند – پریز لمسی هوشمند – کلید لمسی کولر هوشمند – کلید زنگ هوشمند - شیربازویی آب و گاز – کنترل پرده برقی – سنسور دما،نور،رطوبت -  سنسور گاز – سنسور حرکتی – کنترلر IR – کنترلر درب پارکینگ و تعریف سناریو برای تمامی این تجهیزات ، اشاره نمود.

 

در اکثر برندهای هوشمند سازی برای کنترل تجهیزات به یک سیستم مرکزی یا سرور نیازمند است که برای تجهیز کردن هر واحد می بایست یک عدد سرور مجزا تهیه شود ، اما شرکت بشکو به دلیل توجیه در صرفه اقتصادی برای مشتریان عزیز محصولاتی را با همان قابلیت اما بدون نیاز به سرور تولید نموده است که برای مثال شما برای کنترل روشنایی و کلیدهای لمسی خود به سرور نیازی ندارید و به تنهایی می توانید فقط با وجود یک مودم اینترنت تمامی تجهیزات از قبیل سیتم روشنایی سیستم ابیاری و قطع و وصل کردن اب یا گاز و یا کنترل پرده منزل خود را در دست گیرید.

 

متخصصان شرکت بشکو همواره در تلاش هستند تا با همگام شدن با تکنولوژی و علم روز دنیا، همواره گام های موثر تری به منظور ایجاد امنیت و رفاه و آسایش برای هموطنان عزیزمان بردارد.

 

راه های ارتباط :

دفتر فروش  : تهران ، جردن ، بلوار مینا ، پلاک 22 ، واحد 15

Tell: 02188642225

02188664136

Site : www.Bash-Co.ir

Instagram.com/bashco_smarthome

 Telegram:@bashco_smarthome